.

.

Пули Шема На Кучиња Женски Летни Врвови Секојдневен Краток Ракав Смешна Печатена Графичка Маица

Пули Шема На Кучиња Женски Летни Врвови Секојдневен Краток Ракав Смешна Печатена Графичка Маица

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Овие основни маици се направени од мешавина од полиестер и спандекс за мека удобност. Ткаенината е растеглива и воопшто не е затегната.Овој лабав врв е сладок и елегантен, полн со женственост, стилски и едноставен, но сепак елегантен и полн со модна смисла.Овој симпатичен врв е погоден за дома секојдневен, работа, канцеларија, состаноци, викенди, одмори, забави, клубови, барови, на отворено и многу повеќе.Забавниот печатен врв е лесен за перење, миење во машина ладно и суво. Не впивајте долго време, не избелувајте.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Персоналот за услуги на клиентите ќе ви одговори во рок од 24 часа за да ви донесе подобра услуга. Овие основни маици се направени од мешавина од полиестер и спандекс за мека удобност. Ткаенината е растеглива и воопшто не е затегната. Овој лабав врв е сладок и елегантен, полн со женственост, стилски и едноставен, но сепак елегантен и полн со модна смисла. Овој симпатичен врв е погоден за дома секојдневен, работа, канцеларија, состаноци, викенди, одмори, забави, клубови, барови, на отворено и многу повеќе. Забавниот печатен врв е лесен за перење, миење во машина ладно и суво. Не впивајте долго време, не избелувајте. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Персоналот за услуги на клиентите ќе ви одговори во рок од 24 часа за да ви донесе подобра услуга.

Главните карактеристики

Избор на клиент