.

.

Мики Маус Смешни Графички Маица Краток Ракав За Девојки Момчиња Возрасни, Цртан Филм Мики Маус Повик Кошула Блузи

Мики Маус Смешни Графички Маица Краток Ракав За Девојки Момчиња Возрасни, Цртан Филм Мики Маус Повик Кошула Блузи

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

За оваа статија. Главен состав на ткаенина : полиестерски влакна. Материјал од ткаенина : мрежеста ткаенина. Облик на деколте : кружен врат. должина на ракавот : краток ракав. За сезоната : Лето. стил : Секојдневен. Големина на деца : 70см, 80см, 90см, 100см, 110см, 120см, 130см, 140см, 150см, 160см. Големина за возрасни : 2 XS, XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL,5 XL,6 XL,7 XL, 8 XL. Предно и задно печатење. Дише, меко и удобно. ● Материјал : мрежеста крпа, мека и удобна за носење. Може да се мие рачно и во машината за перење. Немојте да го чистите и избелувате. ● Карактеристики : Мики Маус Графички Маици, Семејни Маици, Празнични Врвови Со Кратки Ракави, Секојдневни Лабави Маици. ● Прилики : Погоден За Одмор, лето, aut и зима. Симпатична маичка за подароци, оваа забавна маичка за графички принт на мики Маус оди совршено со речиси се. Идеален за мажи, момчиња, жени или девојчиња, подарок за мама, баба, сестра, семејство. ● Модерен Натпревар : Нашата Маица Мики Маус е одлична за Роденден, Денот на Благодарноста Или Божиќ, секојдневниот живот, забава или патување. Лесно се спарува со вашите омилени фармерки, хулахопки, шорцеви, комбинезони, платнени чевли, високи потпетици или чизми за да добиете лежерен, но модерен изглед. Мики Маус Смешни Графички Маица Краток Ракав За Девојки Момчиња Возрасни, Цртан Филм Мики Маус Повик Кошула Блузи.

Главните карактеристики

Избор на клиент