.

.

Женски Дуксери Пуловер Плус Големина Женски Градиент Лабава Долга Ракав Качулка Џемпер Врвот

Женски Дуксери Пуловер Плус Големина Женски Градиент Лабава Долга Ракав Качулка Џемпер Врвот

DEN 332.32

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме прочитајте ја табелата со големини обезбедена од продавачот пред да купите, нашите големини на артикли не се совпаѓаат со табелата со големини обезбедена од .Женски Градиент Лабав Џемпер Со Качулка Со Долги Ракави Карактеристики : изработен е од материјали, доволно издржлив за вашиот дали носењето Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни Специјалниот дизајн за печатење ве прави повеќе и привлечни. Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. Повод : Отворено,Плажа,Партија,Датира,Дневна рекреација,Дома. Сезона : Пролет, Винтергендер : Женоказија : Секојдневен, Забавен, Дневен Материјал : Полиестерстил : Обична Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 136см/53.54 "Ракав : 76см/29.92" Рамо : 55см/21.65 "Должина : 80см/31.50" маици со Качулка се класична есенска/зимска облека. Овој дуксер може лесно да се спои со вашиот плакар за стилски ОТД!. Дуксерот со долги ракави ви носи топло искуство во студено време. Изберете лабава качулка за дополнителна удобност кога е поврзана со дното. Погоден за секојдневни активности на отворено, утринско трчање, вежбање, фитнес и други прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент