.

.

Еднобојни Врвови За Жени Плус Големина Секојдневно Лабаво Вклопување Против Вратот Памучни Кошули Со Долги Ракави

Еднобојни Врвови За Жени Плус Големина Секојдневно Лабаво Вклопување Против Вратот Памучни Кошули Со Долги Ракави

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Сезона : Есенски Зимски Врвови Во Цврста Боја За Жени Плус Големина Секојдневно Лабаво Вклопување Против Вратот Памук Кошули Со Долги Ракави Материјал : 60% памук, 40% Лен.Боја : Морнарица,Розова,Каки,Зелена,Жолта. Совршен за фармерки, хеланки, шорцеви, слаби фармерки, сите бои беа лесни за облекување. Суштинско значење за секоја мода жени или девојка. Повод - Оваа Кошула За Пуловер Е Погодна за Секојдневна,канцеларија,забава,училиште,трчање,спорт,теретана,танцување,лизгање,пешачење,велосипедизам,јого,пролет,fall и Зима. Добар Избор За Подарок : овие кошули ќе бидат одличен подарок за вашиот љубовник, семејство или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, годишнината, меден месец, Божиќ, Денот на Благодарноста, нова година итн. Хтнбо Солидна Боја Блузи За Жени Плус Големина Повик Лабава Вклопуваат Против Вратот Памук Долги Ракави Кошули.

Главните карактеристики

Избор на клиент