.

.

Црна И Златна Пластична Гимнастика - Домашен Декор-Парче

Црна И Златна Пластична Гимнастика - Домашен Декор-Парче

DEN 287.20

Пристапност
Во достапна форма

Успеа. Прославете со овој забавен подарок за дипломирање. Пијте во честитки. Оваа Црна И Златна Матура додава сјај на забавата за дипломирање. Дипломирани студенти можат да пијат од оваа славеничка чаша цела година за да се сетат на нивниот посебен ден. Најдете повеќе материјали за дипломирање и подароци за дипломирање на нашата страница денес. Вклучува слама 9". Пластика. 6 1/4 " 16 мл. ● ПРЕКУ ШАЛТЕР Вклучува слама од 9 инчи. 6-1/4" 16 мл.

Главните карактеристики

Избор на клиент