.

.

Ронг Јун Женски Блузи Облечени Обични Дуксери За Женски Обични Модни Цветни Печати Раглан Долги Ракави О-Вратот Пуловер Врвот Блуза Цијан Л

Ронг Јун Женски Блузи Облечени Обични Дуксери За Женски Обични Модни Цветни Печати Раглан Долги Ракави О-Вратот Пуловер Врвот

DEN 143.84

Пристапност
Во достапна форма

Женски Обичен Моден Цветен Принт Раглан Пуловер Со Долги Ракави О-Врат Топ блузегендер : женска јака : о-врат материјал : Тип На полиестерпетер : стил на печатење : мода, лежерна должина на ракавот : Пакетот Со Долги Ракави вклучува : 1 компјутер горни карактеристики : 1.Модниот дизајн ве прави попривлечни2.Одлично за секојдневен, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне it3.It изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, доволно издржлив,нема никаква штета на вашата кожасе молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење,благодарам за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см)Внимание плз : Ако вашето тело предлагаме избор на поголема големина, благодарам и посакувам убав ден !Големина Шема : Size Bust Raglan Sleeve Length S110cm/43.31"70cm/27.56"69cm/27.17"M116cm/45.67"71cm/27.95"70cm/27.56"L122cm/48.03"72.5 cm/28.54"71cm/27.95"XL128cm/50.39"74cm/29.13"72cm/28.35"XXL136cm/53.54"75.5 cm/29.72"73cm/28.74"XXXL146cm/57.48"77cm/30.31"74.5 cm/29.33" Големина : SBust : 110cm/43.31"Раглан Ракав : 70cm/27.56"Должина : 69cm/27.17"Големина : MBust : 116cm/45.67"Раглан Ракав : 71cm/27.95"Должина : 70cm/27.56"Големина : LBust : 122cm/48.03"Раглан Ракав : 72,5 См/28,54"должина : 71 См/27,95"големина : xlbust : 128cm/50,39"раглан ракав : 74cm/29,13"должина : 72cm/28,35"големина : xxlbust : 136cm/53,54"раглан Ракав : 75,5 cm/29,72"Должина : 73cm/28.74"големина : xxxlbust : 146cm/57.48"раглан ракав : 77cm/30.31"должина : 74.5 Cm/29.33" големина шема : големина : s Биста : 110cm/43.31" раглан ракав : 70cm/27.56" Должина : 69cm/27.17"големина : m Биста : 116cm/45.67" раглан ракав : 71cm/27.95" должина : 70cm/27.56"големина : l биста : 122cm/48.03" раглан ракав : 72.5 Cm/28.54" должина : 71cm/27.95"големина : xl биста : 128cm/50.39" раглан ракав : 74cm/29.13" должина : 72см/28.35" Кошули Со Долги Ракави за жени. дуксери за жени. женски врвови со долги ракави. женска свирка. 2024 Нов Моден Женски Врв Со Долги Ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент