.

.

Женски Ноќта На Вештерките Печатење О Вратот Дуксер Тркалезен Врат Фит Пуловер Врвови Обични Кошули За Вежбање Со Долги Ракави Блуза Врв

Женски Ноќта На Вештерките Печатење О Вратот Дуксер Тркалезен Врат Фит Пуловер Врвови Обични Кошули За Вежбање Со Долги Ракави

DEN 143.84

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Хал Грир од Пазарот На Џојбај.Женски Мода Ноќта На Вештерките Печатење О Вратот Дуксер Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обични Кошули За Вежбање Со Долги Ракави Лабава Блуза Врвкарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Дуксер на Вратот на екипажот редовно вклопување, отпечатоци за ноќта на вештерките, основен дуксер со пуловер со долги ракави прилика : погоден за пролет и fall за работа, спорт и какви било прилики особено за празнични забави,одмор,клубови и состаноци.Ве молиме погледнете го мерењето на големината на сликата пред да нарачате ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Есенски Зимски Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Целосна Јака : качулка : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Жени sweatshirt Size Bust Shoulder Sleevelengths100cm/39.37"46cm/18.11"63cm/24.80"68cm/26.77"M106cm/41.73"47.5 cm/18.70"64cm/25.20"70cm/27.56"L112cm/44.09"49cm/19.29"65cm/25.59"72cm/28.35"XL118cm/46.46"50.5 cm/19.88"66cm/25.98"74cm/29.13"XXL124cm/48.82"52cm/20.47"67cm/26.38"76cm/29.92"Size : SBust : 100cm/39.37"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 68cm/26.77"Size : MBust : 106cm/41.73"Shoulder : 47.5 cm/18.70"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 112cm/44.09"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 72cm/28.35"Size : XLBust : 118cm/46.46"Shoulder : 50.5 cm/19.88"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 74cm/29.13"Size : XXLBust : 124cm/48.82"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 67cm/26.38"Length : 76cm/29.92" Одлично За Ноќта на Вештерките, театарски продукции, настани за косплеј или како уникатен додаток во вашата гардероба. удобност заедно со неговата големаesетска привлечност. Ноќта На Вештерките Декорација.

Главните карактеристики

Избор на клиент