.

.

Џаспи Складирање Бо Држач За Мобилен Телефон Стојат Стомачни+Пп Дневна Соба Мултифункционална Десктоп Картичка Слот Дизајн Гледање Заграда

Џаспи Складирање Бо Држач За Мобилен Телефон Стојат Стомачни+Пп Дневна Соба Мултифункционална Десктоп Картичка Слот Дизајн Гледање

DEN 223.84

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики. 1. Голем слот за хартиена крпа, поголемиот дел од хартијата и цврстата ролна хартија може да се постават. 2. Картичка слот дизајн, вграден мобилен телефон : полесно да ги ослободите рацете и да гледате видеа. 3. Дизајнот е едноставен и може флексибилно да се прилагоди на различни домашни средини. . Спецификации. Нето Тежина : 290гр. Димензии На Производот : 19 х 16,4 х 11см. Боја : Жолта, Зелена, Сива, Розова. Материјал : АБС+ПП. Здрав Избор. Двојно Складирање. Подигната База. Област За Поставување Мобилни Телефони. Вклучен Пакет : . 1 x Ткиво Кутија Џаспи Кутија За Складирање Држач За Мобилен Телефон Стојат Стомачни+Пп Дневна Соба Мултифункционален Десктоп Картичка Слот Дизајн Гледање Заграда.

Главните карактеристики

Избор на клиент