.

.

Наутика за машки часовник NCC Chrono

Наутика за машки часовник NCC Chrono

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Manica Watch NCC 01 Chrono - Модел : NAD14530 G - Цена на мало : 145,00 УСД - Дијаметар на случај : 45мм - UPC : 656086079111 - Отпорен на вода : 200 метри / 656 стапки / 20 атмосфера - петгодишна ограничена гаранција на производителот Наутика Наутика Мен -часовникот NCC 01 Chono 45mm.

Главните карактеристики

Избор на клиент