.

.

Лето Женски Оглавник Здолниште V - Вратот Пресече Тенок Ремен Неправилен Долг Фустан, Розова, XXL

Лето Женски Оглавник Здолниште V - Вратот Пресече Тенок Ремен Неправилен Долг Фустан, Розова, XXL

DEN 399.84

Пристапност
Во достапна форма

52"Hip : 132cm/51.36"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 114cm/44.88"Length : 131cm/51. Тип на фустан : женско летно долго здолниште, цврст секојдневен фустан, женски фустан за забави, долго здолниште на плажа.

Главните карактеристики

Избор на клиент