.

.

Берни сандерс Ја Напишав Машката Маица Со Кратки Ракави

Берни сандерс Ја Напишав Машката Маица Со Кратки Ракави

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Покажете Ја Вашата Поддршка За Берни Сандерс Во 2020 Година Продавница Официјален Берни Сандерс 2020 Облека Берни Сандерс За Претседателот Берни Сандерс 2020 Демократска Социјалистичка Демократска Партија 2020 Демократ. Унисекс тешката памучна маичка е основниот елемент на секоја гардероба. Тоа е . основа врз која расте секојдневната мода. Се што е потребно е персонализирана . дизајн за подигнување на работите до профитабилност. Специјално откачи влакна обезбеди . мазна површина за врвна живост и острина на печатење. Нема странични рабови . нема прекини со чешање под рацете. Рамената имаат лента за . подобрена издржливост. : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои). : Средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)). : Класично вклопување. : Солза-далеку етикета. : Работи точно на големината Берни сандерс 2020 Ја Напишав Машката Маица Со Кратки Ракави На Бил.

Главните карактеристики

Избор на клиент