.

.

амуса Фустани Женски Секојдневен Удобен Цветен Принт Памучен Џебен Фустан Без Ракави

амуса Фустани Женски Секојдневен Удобен Цветен Принт Памучен Џебен Фустан Без Ракави

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

76"големина : xxxl биста : 126cm/49.17" половината : 124cm/48. Тоа е исто така убав подарок за пријателите.73" Колк : 146см/57. Нега за миење раце-се препорачува миење раце.57"големина : л биста : 108см/42.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечнипакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.97"големина : xl Биста : 114см/44.78" половината : 118см/46.И миењето раце и машинското перење е ВО РЕД5.20" Половината : 96cm/37.20" должина : 134см/52. закачете се да се исуши.58" Рамо : 31cm/12.46" колк : 158см/62. Овој Бохо Макси Фустан Може Да Одговара Со Високи Потпетици Или Сандали, Ѓердан За Да Создаде Трендовски Изглед, Да Го Покаже Вашиот Шармантен.80" Колк : 136cm/53.36"големина : ххл биста : 120см/47.15"повод : секојдневен,дневно4.16" Рамо : 32cm/12.61" рамо : 36cm/14.57" должина : 135cm/53.99" половината : 106см/41.88" Рамо : 34см/13.12" должина : 131см/51.82" колк : 164cm/64. КОСТУМИ ЗА сите ПРИЛИКИ : Фустанот Со Замав А-Линија Е Убав Избор за Секојдневно Носење, Забава, Секојдневно, Состанување, Работа, Одмор, Плажа, Одмор и Други Прилики.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестил : Секојдневен, мода2.

Главните карактеристики

Избор на клиент