.

.

Време и време женски избоден селански фустан од половината

Време и време женски избоден селански фустан од половината

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Течен, флерт и сè што треба да биде фустан, а потоа и некои. Фустанот за време на ракави и на Tru на Tru нуди освежувачка промена на темпото за вашиот обичен (или фустан) изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Должина : Должина на коленото. Затворање : Затворање на копчето за клучеви на грбот; само-вратен појас на половината. Ракави : Долги балон ракави со еластични отвори. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Собрани екипаж. Облека за ракави за печатење со балон од време и Тру.

Главните карактеристики

Избор на клиент