.

.

Налепници За Пресвртници За новороденчиња Месечно Снимање До Месеци

Налепници За Пресвртници За новороденчиња Месечно Снимање До Месеци

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Материјал : Новороденчето Меморијален Месец Налепници изработени од висококвалитетен хартиен материјал, издржлива употреба еколошки, неиритирачки.Убави Дизајни : Печатени со зелени лисја лоза шема, овој производ е креативен .Одлично За Фотографии : Следење на растот на бебето, налепницата за пресвртница за бебиња е совршени реквизити за одбележување на првата година на бебето.Бебешки Месечни Налепници : Прекрасна тркалезна месечна налепница, за снимање на месечниот раст и промена на вашето бебе.Совршен Подарок : овие го прават совршениот подарок за туширање за бебиња и ќе и помогнат на секоја мајка да ја запомни својата прва година на многу посебен начин!Спецификација : Материјал : Хартиена Боја : Повеќебојна Табела : 10,16 см х 15,24 см/4инч х Пакетот Вклучува : 12 Парчиња Бебешки Месечни Налепници Белешка : 1. Ве молиме дозволете малку грешка поради рачно мерење.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.3. Ви посакувам прекрасен онлајн шопинг! Разубавување Занаети Налепници Тагови Круг Рачно Изработени. Новороденче Пресвртница Месечни Налепници Остава Декор. Бебе Месечни Налепници Девојка Момчиња Бебе Пресвртница.

Главните карактеристики

Избор на клиент