.

.

Букви со букви и знаци 1 188 pkg-gray

Букви со букви и знаци 1 188 pkg-gray

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Една инчна буква доаѓаат стандардни во секоја табла со букви, но сега можете да додадете дополнителна азбука во вашата колекција со повеќе бои за да изберете од во алфа пакувања! Овој пакет содржи знаци и симболи од 188 инчи. Достапно во најразлични бои, секоја се продава одделно. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење, мали делови. Не е погоден за деца под три години. Увезени. DCWV. Буква. Писма и знаци. 1 "188/pkg. Греј.

Главните карактеристики

Избор на клиент