.

.

Сите Прилики Стихови-Транспарентно Злато Сребро-Транспарентно Злато

Сите Прилики Стихови-Транспарентно Злато Сребро-Транспарентно Злато

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

6 Транспарентни Налепници со двојно врежани врежани поздравни стихови. "Сите Прилики" стихови Во Декоративни Рамки. Оваа нова серија налепници се транспарентни и доаѓаат Во Злато или Сребро. Идеален за внатрешноста на картичките, чување меморија, свеќи, подароци и шишиња со вино. Секој лист содржи 6 различни стихови и рамки прибл. 2 1/2 "х 3 1/2" секоја рамка Сите Прилики Стихови-Транспарентен Злато/Сребро-Транспарентен Злато.

Главните карактеристики

Избор на клиент