.

.

Scristи женски права на панталони за влечење на нозе

Scristи женски права на панталони за влечење на нозе

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Нашите витални навои права панталони за влечење на нозете се одликуваат со предни хоризонтални споеви на коленото, џебови за лепенка и товарен џеб. Еластична лента за задна половината со прилагодлива вратоврска за влечење. Издржлив полиестер/ памучен топон. Витални нишки директно влечење на нозете. Предните споеви на коленото. Џебови на лепенка. Товарни џебови. 65% полиестер/ 35% памучен топон.

Главните карактеристики

Избор на клиент