.

.

Scrubstar Premium Collection Cleative Active Jogger Scrub Pant

Scrubstar Premium Collection Cleative Active Jogger Scrub Pant

DEN 319.68

Пристапност
Во достапна форма

Овој активен инспириран џогер пантоло во затегната полиестер/спандекс кросхарч Доби ткаенина брзо ќе стане ваш нов фаворит. Вселенска боја плетена еластична лента за половината плус прилагодлива влечење. Три џебови обезбедуваат доволно простор за складирање : два пространи предни џебови и карго џеб од десно. Коверзирањето околу предните џебови го подобрува атлетскиот дизајн. Спортско дијагонално зашивање на нозете. Заштитена нога со еластични манжетни. Двојно шевове на игла во текот на целиот период. Достапно во големини XS-3 XL. Интернет ексклузивно. In Seam = 29 1/2 "Pantогер стил Пант. Две џебови на лепенка. Еден карго џеб.

Главните карактеристики

Избор на клиент