.

.

Етереаути Нерѓосувачки Челик Сад Суши Натопи Сад Од Нерѓосувачки Челик Сос Садови Во Собата

Етереаути Нерѓосувачки Челик Сад Суши Натопи Сад Од Нерѓосувачки Челик Сос Садови Во Собата

DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

Описр. р. дали сеуште користите обични чинии за сос од храна? Не можете да ги најдете вистинските чинии за зачини? Пробајте ги нашите чинии за зачини сега, тоа нема да ве разочара. Многу погоден за personal сосови за потопување, како што се сос од домати за помфрит, путер или чатни за потопување ракчиња и маслиново масло. Неговата големина е соодветна, а материјалот од нерѓосувачки челик не е лесно деформиран или оштетен.R. r. Карактеристикиr. r.- Боја : Златна, сребрена.р. - Материјал : нерѓосувачки челик.р. - Големина : Околу 8, 00Х8, 00Х2, 50см/3, 14Х3, 14Х0, 98 инчи.р. - Изработен од издржлив нерѓосувачки челик, може да издржи мешавини на топлина, студ и киселина .- едноставниот и чист дизајн е длабок и широк за да се обезбеди еднообразно мешање .  р. - Многу погоден за потопување во слатко-кисело, сенф и соја сос и други зачини . р.- овие чинии можете да ги користите и за прилози, десерти, предјадења, супи, рецепти, зачини итн.р. - Погоден За семејства, ресторани, продавници за храна, трпезарии, одморалиште, итн . 4 х сос јадења. Изработени од издржлив нерѓосувачки челик, можат да издржат мешавини на топлина, студ и киселина. ​. Едноставниот и чист дизајн е длабок и широк за да се обезбеди еднообразно мешање. Многу погоден за потопување во слатко-кисело, сенф и соја сос и други зачини. Овие чинии можете да ги користите и за прилози, десерти, предјадења, супи, рецепти, зачини итн. Погоден за семејства, ресторани, продавници за храна, трпезарии, одморалиште, итн.​.

Главните карактеристики

Избор на клиент