.

.

Сад За Зачини Од Нерѓосувачки Челик Метален Сад За Сос Двојни Рачки Кимчи Јадење

Сад За Зачини Од Нерѓосувачки Челик Метален Сад За Сос Двојни Рачки Кимчи Јадење

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Опис. Едноставно, но практично, можете да чувате зачини како сол, чили во прав, сенф, бибер, итн. Погоден за семејства и ресторани. Изберете за себе. Складирање, практично складирање, рамно дно на дискот, заштедете простор во кујната, изгледајте уредно. Мазна површина, лесна за чистење, без остри рабови. Карактеристики. - Боја : Златна. - Материјал : нерѓосувачки челик. - Големина : 9, 30Х5, 50Х3, 50см/3, 65Х2, 16Х1, 38ин . - Капацитет : 60МЛ. - Безбеден и удобен за употреба, не е лесен за кршење или деформирање, еднократно и може да се применува долго време. - Минијатурна големина, мала тежина, совршена за надворешна и внатрешна употреба, достапна во домови, ресторани, продавници за храна и скари. - Едноставниот дизајн за поудобно да се прелива и работи, донесе многу погодност за вас. - Широко се применува во домот, ресторанот, хотелот, кафулето, продавницата за млеко и други места што имаат потреба. - Се користи за потопување чипс, кечап, соја сос и чоколаден сируп, пржена паста од ракчиња и состојки, подготовка на зачини. Нерѓосувачки Челик Зачини Сад Метал Сос Сад Двојно Рачки Кимчи Јадење.

Главните карактеристики

Избор на клиент