.

.

Синимоко Женски Графички Принт Кошули Со Долги Ракави Маици За Вежбање Кружен Врат Обични Маици

Синимоко Женски Графички Принт Кошули Со Долги Ракави Маици За Вежбање Кружен Врат Обични Маици

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Женски Класичен Принт Со Долг Ракав Лабав Џемпер Со Кружен Врат Со Долг Ракав Со Тркалезни Врвови/Кошула. Карактеристики : . Модни женски врвови. Дизајнот со кружен врат ве прави привлечни. Можете да ја врзете страната или да ја наполните во шорцеви, фармерки, здолништа и видови панталони за да дадете стилски уличен изглед. Постојат модерни долги ракави. Тоа е многу мода и ве прави толку убавина. Материјал : Полиестер. Повод : Дневно, забава. Метод на перење : машинско перење. Сезона : четири сезони. Големина : вистинска големина. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Содржина На Пакетот : . 1 Компјутер Жени врвови. женски летни врвови 2051. плус големина врвови за жени. розови врвови за жени. секси врвови за жени. врвови без ракави за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент