.

.

Прилагодете Ја Најновата Стп Ретро Мода Сандали Со Солидна Боја И Рамни Чевли За Женски

Прилагодете Ја Најновата Стп Ретро Мода Сандали Со Солидна Боја И Рамни Чевли За Женски

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,25". Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24 см ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.45". Големина : 39 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЈП : 24.5 см ЦН : 245 Нога Должина : 24.5 см/9.65". Големина : 40 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЈП : 25 см ЦН : 250 Нога Должина : 25см/9.84" . Големина : 41 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 40 ЈП : 25.5 см ЦН : 255 Нога Должина : 25.5 см/10.04". Големина : 42 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 41 ЈП : 26 см ЦН : 260 Нога Должина : 26см/10.24" . Прилагодете Ја Најновата Стп Ретро Мода Сандали Со Солидна Боја И Рамни Чевли За Женскикарактеристики : Фин материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете.Лесен чевел за одење,Удобен дизајн на лизгање,Амортизиран избор,мода и личност.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја.Обични чевли, Чизми, чевли за венчавки ,чевли за забави, Нелизгачки, лесни, Лесни За дишење Лесни За носење Полетување!Пол : Жени, Девојка Материјал : Пусол Материјал : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода, Рекреативен Стил : Принцеза,Секојдневен,Едноставен,Стил На Мода : Отворени Чевли Високи Потпетици : 3см/1.1"ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавниот дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни да купите. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака. За да можете да носите фит, ве молиме погледнете ја табелата со големини погоре за купување.

Главните карактеристики

Избор на клиент