.

.

175FT МАЧКА ВРВОТ ЕТЕРНЕТ Мрежа Подигната Кабел Сива, Пакет

175FT МАЧКА ВРВОТ ЕТЕРНЕТ Мрежа Подигната Кабел Сива, Пакет

DEN 1535.68

Пристапност
Во достапна форма

175 FT Cat6 ВРВОТ ЕТЕРНЕТ Мрежа Подигната Кабел Греј. Бренд Забелешка : -. Нашиот Бренд "ACCL" е познат По Квалитетните Производи По Најдобра цена, Нашата главна "USP" е да обезбедиме висококвалитетни производи за клиентите и да постигнеме задоволство на клиентите со широк спектар на нашиот производ и неверојатна понуда. . Ако барате висококвалитетни производи по разумна цена, не сте сигурни каде да ги набавите тогаш "АКЛ Гиганти" е вашиот одговор за сите ваши прашања. Можете да ја посетите нашата продавница за повеќе од нашите производи и најдобри понуди. www./ c/бренд/accl оваа ставка е од Нашиот Бренд "ACCL" ви нудиме 175 FT Cat6 СОВЕТ Етернет Мрежа Подигнат Кабел Греј. Пакет од 5. Тежина 18,5 ФУНТИ.

Главните карактеристики

Избор на клиент