.

.

Линон Дома Декор Елеганција Област Килим Колекција, Беж и Бургундија, 5 '7.25'

Линон Дома Декор Елеганција Област Килим Колекција, Беж и Бургундија, 5 '7.25'

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Колекцијата Елеганција е еклектична мешавина на дизајни и бои. Овие килими се уникатни парчиња кои се движат од традиционални до преодни дизајни со модерен пресврт на ажурирани бои. 100% полипропиленска моќ се појави во Турција. Големина На килим( Стапки) : 5 'х 7.25'. Моќ Демне Изградба. Преоден Стил. Направено од 100% Полипропилен. Поддршка : Акција Назад. Содржи Латекс. 30 Дена Без Дефекти На Производителите.

Главните карактеристики

Избор на клиент