.

.

Муслимански Молитвен Килим Пренослив Водоотпорен Исламски Молитвен Мат Рамазан Подарок Домашна Декорација за Медитација Турско Африкански

Муслимански Молитвен Килим Пренослив Водоотпорен Исламски Молитвен Мат Рамазан Подарок Домашна Декорација за Медитација Турско

DEN 637.60

Пристапност
Во достапна форма

Опис : . сосема нов и квалитетен. . Функција : . Изработен од висококвалитетен водоотпорен стп материјал, издржлив, отпорен на абење, нетоксичен и удобен за употреба. Тоа е молитвен килим што може да се користи За муслиманите да се поклонуваат и да се молат. Мала тежина, лесна за носење и чување со вас за сите прилики на отворено. Одлично за пешачење, лов, кампување, риболов и итна употреба. Водоотпорниот дизајн може да направи одлично засолниште за вас во ситуација на преживување. Само молитвен Килим, други додатоци демо на сликата не е вклучена!. . . Спецификации : . Тип На Ставка : Молитвен Килим. Материјал : Водоотпорен СТП. Големина : 60х100см/23, 6х39, 3ин. Боја : Темно Зелена, Црна, Сина, Зелена, Црвена. Религија/Духовност : Исламот. Количина : 1 Компјутер. . . Забелешка : . Нема малопродажен пакет. Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. . . Пакетот Вклучува : . 1 х Молитвен Килим. 1 х Торба Изработена од висококвалитетен водоотпорен стп материјал, издржлив, отпорен на абење, нетоксичен и удобен за употреба. Тоа е молитвен килим што може да се користи За муслиманите да се поклонуваат и да се молат. Мала тежина, лесна за носење и чување со вас за сите прилики на отворено. Одлично за пешачење, лов, кампување, риболов и итна употреба. Водоотпорниот дизајн може да направи одлично засолниште за вас во ситуација на преживување.

Главните карактеристики

Избор на клиент