.

.

Вијада Jeanан јакни за жени модни лежерни печатени лежерни ракави обични палта Темперамент моден штанд јака со џебна патент јакна

Вијада Jeanан јакни за жени модни лежерни печатени лежерни ракави обични палта Темперамент моден штанд јака со џебна патент

DEN 550.24

Пристапност
Во достапна форма

Модна јака на женски темперамент со џебниот патент печати со долги ракави, обични палто на палто : Изработено е од материјали, издржлив дополнет за вашето секојдневно носење. Стиливиот и модниот дизајн ве прават попривлечни. Со вашите омилени шорцеви, хеланки, тексас фармерки, итн. Одлично за секојдневно, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Изработена е од материјали, ткаенината е многу удобна, издржлива за вашето секојдневно носење. Сезона : есен/зима на зима : Womenените : Outdoor, Casual, Dailymaterial : Polyestersleeve Должина : Долг ракав Тип на палење : Print Style : Mase, Casualfit : Fit ture to Sizethickness : Standardhow : Забележете дека малата големина на разликите во бојата : S Големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 110см/43.31 '' ракав : 67см/26,38 '' рамо : 48cm/18.90 '' Должина : 70см/27.56 '' големина : M Големина : Средна САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 114cm/44,88 '' 'Ракав : 68cm/26,77' 'Рамо : 50см/19,69' 'Должина : 71см/27,95' 'Големина : Големина : Голема големина. САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 118cm/46,46 '' ракав : 69cm/27.17 '' Рамо : 52cm/20.47 '' Должина : 72cm/28.35 '' Големина : xl големина : x-large САД : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 биста : 123cm/48.43 '' Sleeve : 70cm/27.56 '' Рамената : 54cm/21.26 '' Должина : 73cm/28.74 '' Големина : xxl Големина : 2x-LARGE US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 биста : 128cm/50.39 '' ракав : 71cm/27.95 '' Рамо : 56cm/22.05 '' Должина : 74cm/29.13 ''. Womenените наредија јакна, мек топол материјал, пријателски за кожата и удобно да се носат во студена зима. Coatенскиот палто е совршен нов додаток на вашата зимска гардероба . палто со јака од лаптоп се одликува со долг ракав, јака од шал, затворање на копчињата, два џебови за максимална удобност и стил!. fur lined jackets coat, womens coat can windproof and cozy and fuzzy liner provides enough soft touch and warmth you need in the cold days. Women lined jacket is the perfect for daily wear, vocation, chistmas, dates, sports, school, working, Улично носење, итн. Лесно е да се спарите со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, есен и зима . грижа за облека : миење препорачано со ладна вода/не бели/виси или не се исуши, што ќе ја зголеми издржливоста на облеката.

Главните карактеристики

Избор на клиент