.

.

Женски Обичен Јакна Палто Долг Ракав Отворена Предна Јакна Тенок Ревер Канцелариски Капут Мека Еднобојна Палто

Женски Обичен Јакна Палто Долг Ракав Отворена Предна Јакна Тенок Ревер Канцелариски Капут Мека Еднобојна Палто

DEN 623.84

Пристапност
Во достапна форма

31"Length : 64cm/25.43"Length : 59cm/23.98"Sleeve : 66cm/25. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристика : Долг Ракав, Џебови Со Патент Од Двете Страни, Цврста Боја, Ревер, Тенок Фит, Отворена Предна Лесна Лесна Работна Канцеларија .16"Length : 62cm/24. Повод : облечениот и удобен обичен врв од туника е совршен за секојдневниот живот, работа, забава,одмор.62"Size : LUS : 12-14 UK : 16-18 EU : 42 Bust : 98cm/38.80"XXXL24-2628-3054110cm/43.02"Sleeve : 61cm/24.41"Size : XXLUS : 20-22 UK : 24-26 EU : 50 Bust : 106cm/41.41"Sleeve : 62cm/24. Оваа цветна туника е совршена за носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима. Модна Цветна Кошула За Жени Лето Секојдневен. врв со долги ракави за жени, Секојдневни лабави женски врвови.23"M8-1012-143894cm/37.59"Size : XXXXXLUS : 32-34 UK : 36-38 EU : 64 Bust : 118cm/46.72"XXXXL28-3032-3460114cm/44. Карактеристики : Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс.73"Length : 63cm/24.59"Sleeve : 65cm/25.23"Sleeve : 59cm/23.59"XXXXXL32-3436-3864118cm/46.20"Sleeve : 64cm/254.98"Size : SUS : 4-6 UK : 8-10 EU : 34 Bust : 90cm/35.62"Sleeve : 60cm/23.23"Size : MUS : 8-10 UK : 12-14 EU : 38 Bust : 94cm/37.72"Size : XXXXLUS : 28-30 UK : 32-34 EU : 60 Bust : 114cm/44.

Главните карактеристики

Избор на клиент