.

.

Мајче за момче Лило и Стич момче и дете момче

Мајче за момче Лило и Стич момче и дете момче

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Тој ќе сака да ја носи оваа ладна кратка ракав жолт вратоврска обоен бод на Дизни "маица на празник " маица!. Големини на новороденче и дете. 60% памук, 40% полиестер. Направено во Кина. Дизни Лило и Стич за новороденчиња и мали деца, врзани за боење на режимот за одмор, маица 5t.

Главните карактеристики

Избор на клиент