.

.

Трансформери момчиња Optimus Prime кратки ракави, големини 4-18

Трансформери момчиња Optimus Prime кратки ракави, големини 4-18

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Autobots, трансформирајте и превртете! Тој ќе сака да го потресе овој прекрасен Трансформер. Оваа класична графичка графичка екипа на екипажот е минерал измиен за меко, живеење во чувство, правејќи го овој дополнителен пријатна маичка одлична за да се забавува дома или да си игра со пријателите. Стил со своите омилени фармерки и патики и тој е подготвен да оди! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : минерал измиен; Печатење на боја на вратоврска со графичко печатење од предната страна. © Хасбро, сите права се задржани. Трансформатори Оптимус Премиер Графички мета за момчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент