.

.

Едноставно Daisy 3 '5' Patement Patement Chenille килим, океански чај

Едноставно Daisy 3 '5' Patement Patement Chenille килим, океански чај

DEN 1460.64

Пристапност
Во достапна форма

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за украси со едноставно маргаритка 3 'x 5' океански килим од ананас од нашата колекција на ботанички цвеќиња. Секој ќе ужива во добредојде и цветно чувство дека овој килим носи во која било кујна или дневна соба! Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање.

Главните карактеристики

Избор на клиент