.

.

Pulенски потсмев врат пуловер со шарен ракав

Pulенски потсмев врат пуловер со шарен ракав

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Пријатно и опуштено, женскиот потсмев на вратот на вратот со шарен ракав од без коментар е совршен одговор на потребните за носење кога е малку студено таму. Направено со класичен четкан акрилен шејкер бод, има долги, малку волуменски ракави што ќе ве одржуваат тостични кога ќе ви треба најмногу. Достапно во четири нијанси, исто така има и потсмев деколте што му дава изглед на не-квит-а-Туртленек. Деталите за издвојување е малку аголна хела, што го прави уште посоодветно да се носи со нешто неочекувано, како пар панталони што течат. Овој џемпер се спарува исто толку лесно со пар слаби фармерки.

Главните карактеристики

Избор на клиент