.

.

Сејуригаока Дами Патент Трикотажа Пеперутка Качулка Плетен Капут Краток Кардиган

Сејуригаока Дами Патент Трикотажа Пеперутка Качулка Плетен Капут Краток Кардиган

DEN 567.84

Пристапност
Во достапна форма

Овој кардиган со долги ракави за дами е изработен од висококвалитетна ткаенина од волнено предиво за удобно чувство на рака, дизајнот во секојдневен стил го олеснува усогласувањето со секојдневните панталони. Спецификации. Материјал : Волнено Предиво. Пол : Жени/Девојки. Дизајн На Моделот : Пеперутка. Стил : Мода, Секојдневен. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Табела со големина : (см/инч). Големина Биста Должина Ракав . На 80-88/31.5-34.65 59/23.23 44/17.32 . М 84-92/33.07-36.22 60/23.62 45/17.72 . Л 88-96/34.65-37.8 61/24.02 46/18.11. Забелешка : . 1. Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; . 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Содржина На Пакетот. 1 х Девојки Плетени Кардиган. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Обезбедување квалитет : Изработена од висококвалитетна волнена ткаенина од предиво за мазно чувство на рацете, пријателска за кожата и удобна за носење. Дизајн На Стилот на слободно Време : моделот на пеперутка со стил со качулка со патент додава чувство на мода и уникатност во целокупната форма, што е визуелно попривлечно. Лесно Се Совпаѓа : може да се совпадне со фармерки, широки панталони за нозе, тесни панталони, кратки здолништа, кожени панталони итн., попрактични и разноврсни. Применливи Прилики : Погоден За забави, состаноци, шопинг, канцеларија, одмор, собири на пријатели, секојдневен домашен живот, активности на отворено итн. Креативен Подарок : може да се даде и како уникатен подарок за вашите женски пријатели или семејство на роденден и други празници.

Главните карактеристики

Избор на клиент