.

.

Мајдрага Зелена Маскара За Трепки, Водоотпорна Маскара Во Боја Долготрајна Маскара Во Боја За Жени

Мајдрага Зелена Маскара За Трепки, Водоотпорна Маскара Во Боја Долготрајна Маскара Во Боја За Жени

DEN 130.40

Пристапност
Во достапна форма

ЧЕКОР 2 : прво користете го методот на четка "Z" за да се прошири до крајот на трепките со конкавната површина на четката за трепки, трепките веднаш се виткаат, а прекрасните трепки густо се шират. ЧЕКОР 3 : поделете ги горните трепки на три дела. Тоа е хипоалергична и без суровост шминка за очи која е исто така пријателска за почетници.

Главните карактеристики

Избор на клиент