.

.

Професионална Шминка Дебела Тоа Се Држи Тоа Задебелување Веѓа Гел Маскара, Кул Пепел Кафеава

Професионална Шминка Дебела Тоа Се Држи Тоа Задебелување Веѓа Гел Маскара, Кул Пепел Кафеава

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Залепете го за нив користејќи го нашиот 1-ви вегански гел за веѓи! Натопени со ултра-градежни, затемнети и влакна слични на коса за 16-часовно носење. 8 инклузивни нијанси за апликација отпорна на неред веднаш скроти и стилизирајте ги веѓите од дебели до подебели до најгусти! Вашиот нов одат на за лесна за употреба, прецизна апликација за маскара која дава природен ефект на нијанса и задебелување. Снегулка, размачкана и отпорна на пренос за да можете да ја згуснете, залепите и да го земете денот. 16-часовна облека. Спарете се Со вашите омилени производи Од Професионална Шминка ВО НИКС! Никс Професионална Шминка Дебела Тоа Се Држи Тоа Задебелување Веѓа Гел, Кул Пепел Кафеава Се Држи до нив користење На Никс Професионална Шминка затемнети, вегански веѓа гел. Оваа маскара за задебелување на веѓите е збогатена со растителни влакна. Нијанси, скроти и ги згуснува веѓите со до 16-часовно носење. Ултра-градежна, неред-отпорна формула создава едно-и-направено искуство. Снегулки, дамки и веѓи отпорни на пренос во 8 инклузивни нијанси. Карактеристики заострена четка за лесна апликација. Веганска формула (без состојка од животинско потекло или нуспроизводи). Суровост слободен. Нијанси на гел за веѓи : Тегет (фер сива до платина) Ладна Русокоса (русокоса,со ладен подтон) Костенлив (црвен, со бакарни нагласувања) Богата Костенлива (костенлива, со топол подтон) Ладна Пепел Кафеава (светло-кафеава, со ладен подтон) Бринета (средно кафеава, Со Неутрален тон) Еспресо (длабоко топло кафеава) Црна (сива до длабоко црна).

Главните карактеристики

Избор на клиент