.

.

Природни Биоразградливи Јута Бура Компир Вреќи 24 40 - Вреќа Трки За сите Возрасти-Чувајте Ја Храната На Еколошки Начин-Заштитете Ги Растенијата Во Зима

Природни Биоразградливи Јута Бура Компир Вреќи 24 40 - Вреќа Трки За сите Возрасти-Чувајте Ја Храната На Еколошки Начин-Заштитете

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Опис трката со вреќи е забавна игра одлична за децата, без разлика дали се на забави или како викенд активност. Трките со вреќи сигурно ќе го изнесат натпреварувачкиот дух кај сите!Вреќи со компири од песочна торба се совршено дизајнирани за трки со вреќи, со засилување за дополнителна издржливост. Изработени од целосно биоразградлива, природна бура од јута, тие се одлични и за животната средина.Нашите вреќи може да се користат и за чување зрна кафе и компири, меѓу другите видови храна, како и за заштита на растенијата за време на студените зими.Детали За производот Количина : 12 вреќи со бура 24 "х 40". Засилена со двојно шиење : ја прави торбата екстра издржлива и погодна и за деца и за возрасни. Зимска заштита на растенијата : Чувајте ги вашите растенија безбедни од студено време и мраз покривајќи ги. Добро за планетата : Произведено со целосно биоразградлива лопатка, добиена од растенија од јута. Одлично за секого : Трките Со Вреќи ги активираат и децата и родителите, одржувајќи ги здрави и на отворено. Природен, посебен мирис : мирисот е од природните влакна. Тоа е прочистувач на воздух и убиец на микроб. Мирисот ќе се распрсне со текот на времето кога ќе се испуштат вреќите.

Главните карактеристики

Избор на клиент