.

.

Време на празник гном кадифен, црно -бел, 14 “

Време на празник гном кадифен, црно -бел, 14 “

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Да се ​​биде gnome за празниците значи дека можете да го поминете целиот ден принуден со нашето време за празник гном кадифен. Оваа симпатична полнета гном го одликува иконскиот глувче нос, меки бела брада и преголема капа за која се познати нашите гноми и се покриени во кадифен ткаенина што е гушкано мека, што го прави совршен пријател да сподели некои празници за одмор додека чекате Пристигнувањето на Дедо Мраз! Носејќи празнична облека и голема насмевка на лицето, оваа скапоцена кадифен е подготвен да ви посака среќен Божиќ. Завиткајте го и поставете го под дрвото или ставете го во порибување за некој близок или чувајте го gnome сите на себе! Завршете го списокот за Божиќни желби и побарајте го нашиот гном за време на празниците оваа година. Време на празник гном кадифен, црно -бел, 14 " : Cuddly Plush Gnome играчка. Изработена со мека кадифен ткаенина. Доаѓа носејќи празнична црвена облека и црно -бела карирана капа. Одличен празник подарок за деца и возрасни. за прикажување како дел од празничен аранжман. Прекрасно подигнување на порибување или внимателен подарок за поставување под дрвото.

Главните карактеристики

Избор на клиент