.

.

Едвардс Менс Алатка Чино Плисирана Панталона

Едвардс Менс Алатка Чино Плисирана Панталона

DEN 399.84

Пристапност
Во достапна форма

Едвардс нашата машка алатка чино плисирана предна панталона е измешана плетенка со мека рака. Натоварен со карактеристики на изведба, вклучувајќи ослободување на почвата и отстранување на влага. Наведете го вашиот раб и панталонот ќе се закопча пред испораката. Дами придружник е #8667. 65% Полиестер/35% Памук; 7.5/8.0 мл.ст. Подобрена фитказична панталона Со мешавина од чино плисирана напред; затворање на копчиња и месинг патент два предни и задни џебови високи големини на Располагање Ткаенина Што ја отстранува Влагата Почва И Индустриски Перење отпорни На брчки Или Машина за перење Машки Големини : 28-60 Преглед Машка Панталона Одговара На Подобрувања Алатка Чино Плисирана Предна Панталона.

Главните карактеристики

Избор на клиент