.

.

Лументо Менс Обични Ленени Памучни Панталони Лабава Врвка За Влечење Права Нога Долги Панталони Цврсти Еластични Џебови За Половината Панталони

Лументо Менс Обични Ленени Памучни Панталони Лабава Врвка За Влечење Права Нога Долги Панталони Цврсти Еластични Џебови За Половината

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Опис : . Пол : Мажи Човек, Господа, Момчиња, Тинејџерски. Стил : Машки Спортски Панталони, Панталони Со Цврста Боја. Тип На Шема : Еднобојна, Еластична Половина, Џебови, Врвка За Влечење. Боја : Бела, Сива, Каки, Зелена, Црна, Тен, Сина, Темно Сива (Опционално). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 100% Лен. Должина На Панталони : Целосна Должина. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Семеен, Фитнес, Спорт, Игри Со Топка, Трчање, Џогирање, Патување, Одмор, Музички Фестивали, Забави. Карактеристики : . 1. Прилагодливо еластично јаже за влечење, посоодветно за половината. големите џебови од двете страни го олеснуваат поставувањето мобилни телефони, клучеви или паричници. 2. Оваа панталона е совршена за мешање со друга облека за различни стилови. 3. Овие панталони можете да ги носите во секое време или каде било, семејство, фитнес, спорт, игри со топка, трчање, џогирање, патување, одмор, музички фестивали и забави. Содржина На Пакетот : . 1 х Панталони (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Прилагодливо еластично јаже за влечење, посоодветно за половината. големите џебови од двете страни го олеснуваат поставувањето мобилни телефони, клучеви или паричници. Оваа панталона е совршена за мешање со друга облека за различни стилови. Овие панталони можете да ги носите во секое време или каде било, семејство, фитнес, спорт, игри со топка, трчање, џогирање, патување, одмор, музички фестивали и забави.

Главните карактеристики

Избор на клиент