.

.

Тим за момчиња во Кливленд Индијанци со кратки ракави за кратки ракави

Тим за момчиња во Кливленд Индијанци со кратки ракави за кратки ракави

DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

Покажете одредена гордост и добијте го вашето малечко овој тим за кратки ракави на Индијанците во МЛБ Кливленд. Доаѓа со класично деколте на екипажот и удобен дизајн без ознаки. Оваа маица на момчињата прикажува смела "Кливленд Индијанци " ПРЕДМЕТНИЦИ пред и центар, така што сите ќе знаат што е претставен. Кошулата е целосно машина што може да се мие и е достапна во разновидни бои за вистинскиот изглед. Тоа е официјално лиценцирано парче стока на МЛБ и со висок квалитет. Тимот на Кливленд во Кливленд на МЛБ Момци, краток ракав : 100% памук. Машинско миење ладно. МЛБ. Индијци од Кливленд. Графички мета. Краток ракав. Tee на вратот на екипажот. Дизајн без ознаки. Достапно во разновидни бои. Големини : XS, S, M, L, XL.

Главните карактеристики

Избор на клиент