.

.

Добро ткаени Топкапи Монза Медалјон Ориентален кафеав гроздобер потресен 5'3 7'3 Област килим

Добро ткаени Топкапи Монза Медалјон Ориентален кафеав гроздобер потресен 5'3 7'3 Област килим

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Изгледаат инспирација од историските отпечатоци на колекцијата Топики, давајќи им на боемскиот раб со потресен изглед и современи бои. Нејзиниот куп со потресен изглед е нагласен со мулти-нивоа предива за уникатен, димензионален изглед и пријатно меко чувство. Меки, 0,35 "предиво од предиво . Класични природни и модерни светли палети на бои . изработени од синтетички влакна отпорни на дамки (100% полипропилен) . пролеа бесплатно предиво . безбедно за дрвени подови . трајни и лесни за чистење . употреба Се препорачува подлога за килими за да се продолжи животот на вашиот килим и да се спречи менување и лизгање.

Главните карактеристики

Избор на клиент