.

.

Налепници Облека Гардероба Налепници Облека Фиока Етикети Организирање Налепница Налепница Организација Видови Складирање Деца

Налепници Облека Гардероба Налепници Облека Фиока Етикети Организирање Налепница Налепница Организација Видови Складирање Деца

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Опис. Нашите налепници се изработени од премиум пвц материјал, најдобар помошник за средување облека. Лесен за нанесување, само излупете и залепете, се однесува на секоја мазна и чиста површина. Овие претходно печатени етикети прават етикетирање на целата ваша корпа за складирање и контејнер, помагајќи им на облеката на вашите деца да остане организирана. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : пвц. - Големина : 24, 00Х20, 00Х0, 10см/9, 43Х7, 86Х0, 04ин. - Изработен од пвц материјал, не е лесен за бледнее и може да ви служи долго време. - Осигурајте се дека површината е мазна, не држете се на груба или нерамна површина. - Лесен за лепење, лесен за отстранување без да оставите лепливи остатоци, погоден за употреба. - Печатен со шема и јасен дизајн на зборови, лесен за препознавање и за деца и за возрасни. - Тие се погодни за украсување на детската спална соба, гардероба, кутија за складирање итн. Изработен од пвц материјал, не е лесен за бледнее и може да ви служи долго време. Осигурајте се дека површината е мазна, не држете се на груба или нерамна површина. Лесен за лепење, лесен за отстранување без да оставите лепливи остатоци, погоден за употреба. Печатени со шема и јасни зборови дизајн, лесен за препознавање и за деца и за возрасни. Тие се погодни за украсување на детската спална соба, гардероба, кутија за складирање итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент