.

.

Ekena Millwork 10 w 6 h 20'l 3-страничен песочен ендуратан фау дрво тавански зрак, запалена мед роса

Ekena Millwork 10 w 6 h 20'l 3-страничен песочен ендуратан фау дрво тавански зрак, запалена мед роса

DEN 820.00

Пристапност
Во достапна форма

Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. Автентични и точни реални текстури на дрво. Плус, тие се практично бесплатно за одржување. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори. Уживајте во стилот на високо ниво, по прифатлива цена.Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и времето на инсталација. Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер. Нашите рачно изработени греди нудат зелена алтернатива на тешко-највисока вистинска дрва, со неспоредлив автентичен изглед на дрво. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент