.

.

Ekena Millwork 28 W 72 H Bulwark Rope Panel Colle Comp

Ekena Millwork 28 W 72 H Bulwark Rope Panel Colle Comp

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Нашето прекрасно обликување на панели и агли додаваат декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел. Тие се направени од уретан со голема густина, што му дава на секое парче уникатни детали што го имитираат традиционалните дизајни на малтер и дрво, но во дел од тежината. Ова значи едноставна и лесна инсталација за вас. Најдобриот дел е што можете да направите свои форми и големини со едноставно сечење на обликувањето до големина, а потоа и да ги испуштите до декоративните агли. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Цврст уретан за максимална издржливост и детали. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна завршница. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрабат. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

Главните карактеристики

Избор на клиент