.

.

Мал брод со светилник за време на вечерниот сјај врамено сликарско платно уметничко печатење

Мал брод со светилник за време на вечерниот сјај врамено сликарско платно уметничко печатење

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Овој исклучителен мал брод со светилник на Sunset Framed Wall Art е отпечатен со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталиран во рамка од дрво. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот. Планинско платно за квалитет на памук. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси. Карактеристики : Стил : наутички и крајбрежен. Тема : плажа. Боја : Портокалова.

Главните карактеристики

Избор на клиент