.

.

Колиша Мажи Секојдневен Бизнис Фустан Панталони Опремени Патент Молив Панталони Со Џебови Обични Панталони

Колиша Мажи Секојдневен Бизнис Фустан Панталони Опремени Патент Молив Панталони Со Џебови Обични Панталони

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Мажите еднобојни панталони се меки и погодни за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, улица, работа, забава, одмор и многу повеќе. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Панталони Со Висок Струк Со Копчиња За Мажи, Секојдневни Деловни Панталони, Летни Свечени Панталони За Фустани, Панталони со Моливи. Човекот летна плажа топла панталони е многу мека и удобна. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини на Сликата Со Големина. Карактеристики : Машки панталони за облекување, летни свечени панталони, панталони со копчиња со патент, еластични панталони долги половини, панталони за фустан во салон, работни долги панталони. Материјал-100% Полиестер.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Облечи Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Панталони За Фустани Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Исто така е многу удобно за носење секојдневно. Совршен за мода и класичен дизајн, го прави погоден за носење во сите прилики. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа.

Главните карактеристики

Избор на клиент