.

.

Иопко Winterот Палто Зимски Капут Женски Фау Волна Палто Блуза Тенок Капут Long Долга Јакна Дами Тенок Долг Појас Елегантен Мантил Долна Облека Женски Палта Жолта ХХЛ

Иопко Winterот Палто Зимски Капут Женски Фау Волна Палто Блуза Тенок Капут Long Долга Јакна Дами Тенок Долг Појас Елегантен

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Стил на дизајн : Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски И Моден Ве Прави Попривлечни Женска Вештачка Волна Палто Блуза Тенок Капут Long Долга Јакна Дами Тенок Долг Појас Елегантна Облека од Палто Ве молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата И Големината Поради Некои Неодоливи Факторифункција : Одлично за Секојдневно Носење Во Затворени Простории или Надвор Од Вратата,Датум, Одмор,Дружење, Ви Даваат Мода и Среќа. Тоа може да ви помогне да останете топло во студено време.37 "Должина : 117см/46. Стил : палтата од грашок за жени е дизајнирана со долга должина, класичниот појас за самоврзување е костум за различна форма на телото, цврста боја, долг ракав, отворен преден дел на ревер.52 "Должина : 119cm/46.09" Должина : 120cm/47.Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување или Сушење На Линијата : eas што добивате : 1 Х Женски капут. Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. Тоа ќе направи да изгледате шик.

Главните карактеристики

Избор на клиент