.

.

Авамо Женски Цветни Печати Туника Фустан Со Џебови Плус Големина Замав Без Ракави Плисиран Фустан Лабава Бохо Плажа Сарафан

Авамо Женски Цветни Печати Туника Фустан Со Џебови Плус Големина Замав Без Ракави Плисиран Фустан Лабава Бохо Плажа Сарафан

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Тип : Женски Фустан, Цветен Фустан Без Ракави. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Цветен Печатен Миди Фустан Без Ракави, Фустан Во А-Линија. Тип На Шема : Цветни Печатени, Патент, Џебови. Боја : Розова, Ватет, Црна, Цветно Печатена, Сива, Темносина (По Избор). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 92%Полиестер 8%Спандекс. Деколте : Вратот На Екипажот, Кружен Врат. Должина На Ракавот : Без Ракави. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Дизајнот може да ја покаже вашата тенка половина, без разлика дали е еднократно или врзано палто е многу убаво. 2. Скриен патент нагоре грбот го прицврстува фустанот на место. На повеќето жени овој фустан треба да биде должина на подот. 3. Мек и дише материјал. 4. Уникатниот дизајн го прави овој фустан повеќе моден и елегантен . 5. Одлично за Свечено, Вечерно, Коктел, Секојдневно, Забава итн. Содржина На Пакетот : . 1 х Женски Фустан . . . . Одликувајќи се : Фустани со џебови за жени,цветен принт,должина на миди коленото,секојдневен лабав стил, а-линија. Фустаните со туника кошула за жени со мека и растеглива ткаенина ја прават лесна и идеална За Пролет, лето,aut. Материјал : 92%Полиестер 8%Спандекс, Боја : Розова, Сина, Црна, Цветна, Сива, Темносина Големина : S, M, L, XL,XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Облечи замав облечи со накит, сандали,потпетици, флип апостолки или дури и патики.лабавиот дизајн на фустан од маица, облечен во ремен и во комбинација со пар чизми ќе направи да изгледате одлично. Фустанот со маица е доволно удобен за носење низ куќата,канцелариска работа,шопинг,пешачење и носење на обична вечер надвор за пијалоци,,забава за дипломирање,пешачење на плажа,патување.

Главните карактеристики

Избор на клиент