.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Далечна приморска колиба рурална плажа поглед на океанот сликарство металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од То

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Далечна приморска колиба рурална плажа поглед на океанот сликарство металик злато лебдечки врамени платно печатење

DEN 911.84

Пристапност
Во достапна форма

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Home Décor врамени пловечки платно wallидни уметности. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : природа; Надвор; Море; Океан; Вода; Крајбрежје; Сценографија; Пејзаж. Дизајн од Том Милко.

Главните карактеристики

Избор на клиент