.

.

Студели индустрии модерни жолти ливчиња цветаат цветни аранжмани вазни сликање металик злато лебдечки врамени платно печатено wallид уметност, дизајн од Самуел Дик

Студели индустрии модерни жолти ливчиња цветаат цветни аранжмани вазни сликање металик злато лебдечки врамени платно печатено

DEN 583.84

Пристапност
Во достапна форма

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии. Дизајн од Самуел Диксон.

Главните карактеристики

Избор на клиент