.

.

Срце Н Здроби Женски Фау Бисер Џемпер

Срце Н Здроби Женски Фау Бисер Џемпер

DEN 447.84

Пристапност
Во достапна форма

Толку слатко! Додадете стилски плетен џемпер кога сакате да ја освежите гардеробата Од Срце Н Здроби. Овој женски пуловер на вратот на екипажот е дизајниран во пријатно, удобно плетено и е обележано со привлечни акценти на вештачки бисери. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи големина С. Пуловер. Екипажот. Долги ракави. Вештачки бисер акценти. 100% Акрилик. Машина за перење. Увезени. Женски Пуловер Екипаж Џемпер Од Срцето N Здроби.

Главните карактеристики

Избор на клиент